QJD1210010
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
QJD1210010
Manufacturer
Powerex, Inc.
Description
MOSFET 2N-CH 1200V 100A SIC
Manufacturer :
Powerex, Inc.
Product Category :
Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays
Datasheets
QJD1210010
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • EPC
    GANFET 2NCH 120V 3.4A DIE
  • EPC
    GAN TRANS SYMMETRICAL HALF BRIDG
  • ROHM Semiconductor
    MOSFET 2N-CH 1200V 300A
  • Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation
    MOSFET 2 N-CHANNEL 20V 250MA US6
  • Diodes Incorporated
    MOSFET N/P-CH 20V SOT26