Q4XTKLAF600-Q8
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
Q4XTKLAF600-Q8
Manufacturer
Banner Engineering
Description
PHOTO SEN 600MM NPN/PNP-IO LINK
Stock
46
In Stock :
46
Manufacturer :
Banner Engineering
Product Category :
Optical Sensors - Distance Measuring
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Sensing Distance :
0.98 ~ 23.62 (3 ~ 60cm)
Voltage - Supply :
10V~30V
Operating Temperature :
-10°C~50°C