Q4XTKLAF300-Q8
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
Q4XTKLAF300-Q8
Manufacturer
Banner Engineering
Description
PHOTO SEN 300MM NPN/PNP-IO LINK
Stock
10
In Stock :
10
Manufacturer :
Banner Engineering
Product Category :
Optical Sensors - Distance Measuring
Series :
Q4X
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Voltage - Supply :
10V~30V
Sensing Distance :
0.98 ~ 11.81 (3 ~ 30cm)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Operating Temperature :
-10°C~50°C