PM4HF11R-S-AC120V
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
PM4HF11R-S-AC120V
Manufacturer
Panasonic
Description
RELAY TIME DELAY 10SEC 3A 250V
Manufacturer :
Panasonic
Product Category :
Time Delay Relays
Factory Lead Time :
12 Weeks
Published :
Mount :
Flush
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
RoHS Status :
RoHS Compliant
Max Current Rating :
3A
Coil Voltage (AC) :
120V