PHG.3K.316.CLLC11
Mfr.Part #
PHG.3K.316.CLLC11
Description
LKR KEYG 16C CHR 1.1MM C
Circular Connector Assemblies
Datasheets
PHG.3K.316.CLLC11
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER