PHG.0K.303.CYMC50Z
Mfr.Part #
PHG.0K.303.CYMC50Z
Description
LKR KEYG 3C CHR 5.0MM C BR
Circular Connector Assemblies
Datasheets
PHG.0K.303.CYMC50Z
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER