PA5449.681NLT
Mfr.Part #
PA5449.681NLT
Description
FIXED IND 680NH 21A 3.8MOHM SMD
Tolerance :
±20%
DC Resistance (DCR) :
3.8mOhm Max
Current Rating (Amps) :
21 A
Width :
8.5 mm
Test Frequency :
100 kHz
Pulse
Saturation Current :
22 A
Brand :
Supplier Device Package :
Size / Dimension :
0.346" L x 0.323" W (8.80mm x 8.20mm)
Series :
PA5449.xxxNLT
Packaging :
Reel
Current - Saturation (Isat) :
22A
Length :
9.2 mm
Power
RoHS :
Details
Height :
4 mm
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Inductance :
680 nH
Height - Seated (Max) :
0.157" (4.00mm)
Q @ Freq :
Datasheets
PA5449.681NLT
Pulse Electronics PA5449.681NLT
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD