MXO45HSTLV-2C-24M000000
Mfr.Part #
MXO45HSTLV-2C-24M000000
Package / Case
8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
Description
XTAL OSC XO 24.0000MHZ HCMOS TTL
Current - Supply (Max) :
25mA
Frequency Stability :
±100ppm
Packaging :
Digi-Reel®
Height Seated (Max) :
0.240 6.10mm
Size / Dimension :
0.520Lx0.520W 13.20mmx13.20mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Output :
HCMOS, TTL
Series :
MXO45HSTLV
Package / Case :
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency :
24MHz
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Function :
Enable/Disable
Operating Temperature :
-20°C~70°C