MXO45HST-2I-20M000000
Mfr.Part #
MXO45HST-2I-20M000000
Package / Case
8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
Description
XTAL OSC XO 20.0000MHZ HCMOS TTL
Current - Supply (Max) :
26mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency Stability :
±100ppm
Package / Case :
Size / Dimension :
0.520Lx0.520W 13.20mmx13.20mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Function :
Enable/Disable
Packaging :
Digi-Reel®
Height Seated (Max) :
0.240 6.10mm