MXO45HS-3C-3M686400
Mfr.Part #
MXO45HS-3C-3M686400
Package / Case
8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
Description
XTAL OSC XO 3.6864MHZ HCMOS TTL
Size / Dimension :
0.520Lx0.520W 13.20mmx13.20mm
Frequency Stability :
±50ppm
Current - Supply (Max) :
26mA
Voltage - Supply :
5V
Frequency :
3.6864MHz
Package / Case :
Series :
MXO45HS
14 Weeks
Packaging :
Tray
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Height Seated (Max) :
0.240 6.10mm