MT21B102K500CT
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
MT21B102K500CT
Manufacturer
Walsin Technology
Description
MLCC 1000PF 50V X7R 0805
Stock
996
In Stock :
996
Manufacturer :
Walsin Technology
Product Category :
Ceramic Capacitors
Voltage - Rated :
50V
Tolerance :
±10%
Capacitance :
1nF