MFR2WSFTF52-32R4
Mfr.Part #
MFR2WSFTF52-32R4
Description
RES 32.4 OHM 1% 2W AXIAL
Power (Watts) :
2W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Size / Dimension :
0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
Tolerance :
±1%
Resistance :
32.4Ohms
Supplier Device Package :
Datasheets
MFR2WSFTF52-32R4
YAGEO MFR2WSFTF52-32R4
32.4Ohms, 2W, Metal Film,