MFR25SJR-52-620R
Mfr.Part #
MFR25SJR-52-620R
Description
RES 620 OHM 5% 1/4W AXIAL
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Size / Dimension :
0.075Diax0.134L 1.90mmx3.40mm
2
Supplier Device Package :
Axial
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
620Ohms
Tolerance :
±5%
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
MFR25SJR-52-620R
620Ohms, 0.25W 1/4W, Metal Film,