MFR25SJR-52-3K9
Mfr.Part #
MFR25SJR-52-3K9
Description
RES 3.9K OHM 5% 1/4W AXIAL
Tolerance :
±5%
Size / Dimension :
0.075Diax0.134L 1.90mmx3.40mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Supplier Device Package :
Resistance :
3.9kOhms
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Datasheets
MFR25SJR-52-3K9
3.9kOhms, 0.25W 1/4W, Metal Film,