MFR25SFBF52-3M32
Mfr.Part #
MFR25SFBF52-3M32
Description
RES 3.32M OHM 1% 1/4W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Resistance :
3.32MOhm
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Size / Dimension :
0.075Diax0.134L 1.90mmx3.40mm
Packaging :
Bulk
Datasheets
MFR25SFBF52-3M32
YAGEO MFR25SFBF52-3M32
3.32MOhm, 0.25W 1/4W, Metal Film,