MFR200JR-73-3K9
Mfr.Part #
MFR200JR-73-3K9
Description
RES 3.9K OHM 5% 2W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power (Watts) :
2W
Tolerance :
±5%
Resistance :
3.9kohm
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Datasheets
MFR200JR-73-3K9
3.9kOhm, 2W, Metal Film,