MFR200JR-73-20R
Mfr.Part #
MFR200JR-73-20R
Description
RES 20 OHM 5% 2W AXIAL
Power (Watts) :
2W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
20Ohm
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Tolerance :
±5%
Datasheets
MFR200JR-73-20R
20Ohm, 2W, Metal Film,