MFR200JB-73-9R1
Mfr.Part #
MFR200JB-73-9R1
Description
RES 9.1 OHM 5% 2W AXIAL
Power (Watts) :
2W
Tolerance :
±5%
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Packaging :
Bulk
Resistance :
9.1Ohm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
MFR200JB-73-9R1
9.1Ohm, 2W, Metal Film,