MFR200JB-73-330R
Mfr.Part #
MFR200JB-73-330R
Description
RES 330 OHM 5% 2W AXIAL
Power (Watts) :
2W
Resistance :
330Ohm
Tolerance :
±5%
Packaging :
Bulk
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
MFR200JB-73-330R
330Ohm, 2W, Metal Film,