MFR200JB-73-100K
Mfr.Part #
MFR200JB-73-100K
Description
RES 100K OHM 5% 2W AXIAL
Power (Watts) :
2W
Resistance :
100kOhm
Tolerance :
±5%
Packaging :
Bulk
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Datasheets
MFR200JB-73-100K
100kOhm, 2W, Metal Film,