MFR200FRF52-604R
Mfr.Part #
MFR200FRF52-604R
Description
RES 604 OHM 1% 2W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
604Ohm
Power (Watts) :
2W
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Tolerance :
±1%
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
MFR200FRF52-604R
YAGEO MFR200FRF52-604R
604Ohm, 2W, Metal Film,