MFR200FRF52-448R
Mfr.Part #
MFR200FRF52-448R
Description
RES 448 OHM 1% 2W AXIAL
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Power (Watts) :
2W
Tolerance :
±1%
Resistance :
448Ohm
Datasheets
MFR200FRF52-448R
YAGEO MFR200FRF52-448R
448Ohm, 2W, Metal Film,