MFR200FRF52-301R
Mfr.Part #
MFR200FRF52-301R
Description
RES 301 OHM 1% 2W AXIAL
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
2W
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
301Ohm
Datasheets
MFR200FRF52-301R
YAGEO MFR200FRF52-301R
301Ohm, 2W, Metal Film,