MFR200FBE73-3K24
Mfr.Part #
MFR200FBE73-3K24
Description
RES 3.24K OHM 1% 2W AXIAL
Packaging :
Bulk
Resistance :
3.24kOhm
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
2W
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
MFR200FBE73-3K24
YAGEO MFR200FBE73-3K24
3.24kOhm, 2W, Metal Film,