MFR200FBE73-3K01
Mfr.Part #
MFR200FBE73-3K01
Description
RES 3.01K OHM 1% 2W AXIAL
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Resistance :
3.01kOhm
Power (Watts) :
2W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Packaging :
Bulk
Tolerance :
±1%
Datasheets
MFR200FBE73-3K01
YAGEO MFR200FBE73-3K01
3.01kOhm, 2W, Metal Film,