MFR200FBE73-287R
Mfr.Part #
MFR200FBE73-287R
Description
RES 287 OHM 1% 2W AXIAL
Packaging :
Bulk
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power (Watts) :
2W
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Resistance :
287Ohm
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±1%
Datasheets
MFR200FBE73-287R
YAGEO MFR200FBE73-287R
287Ohm, 2W, Metal Film,