MFP1WSBRD52-625R
Mfr.Part #
MFP1WSBRD52-625R
Description
RES 625 OHM 0.1% 1W AXIAL
Power (Watts) :
1W
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Tolerance :
±0.1%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Resistance :
625Ohm
Datasheets
MFP1WSBRD52-625R
YAGEO MFP1WSBRD52-625R
625Ohm, 1W, Metal Film,