MFP1WSBRD52-392R
Mfr.Part #
MFP1WSBRD52-392R
Description
RES 392 OHM 0.1% 1W AXIAL
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Tolerance :
±0.1%
Resistance :
392Ohm
Power (Watts) :
1W
Datasheets
MFP1WSBRD52-392R
392Ohm, 1W, Metal Film,