LSXBD3030QKT4R7M
Mfr.Part #
LSXBD3030QKT4R7M
Description
FIXED IND 4.7UH 1.04A 144MOHM SM
Height - Seated (Max) :
0.059" (1.50mm)
Package :
Digi-Reel?
Features :
Frequency - Self Resonant :
40MHz
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Current Rating (Amps) :
1.04 A
DC Resistance (DCR) :
120mOhm
Operating Temperature :
-25°C ~ 120°C
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Tolerance :
±20%
Current - Saturation (Isat) :
1.02A
Inductance :
4.7 µH
Brand :
Datasheets
LSXBD3030QKT4R7M
TAIYO YUDEN LSXBD3030QKT4R7M
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD