HVW1\222M00JLB
Mfr.Part #
HVW1\222M00JLB
Manufacturer
Vishay / Dale
Package / Case
Axial
Description
RES 22M OHM 5% 1W AXIAL
Manufacturer :
Vishay / Dale
Product Category :
Through Hole Resistors
Composition :
Carbon Film
Resistance :
22MOhms
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Size / Dimension :
0.155Diax0.545L 3.94mmx13.84mm
Tolerance :
±5%
Supplier Device Package :
Axial
Factory Lead Time :
12 Weeks
Feature :
High Voltage
Number of Terminations :
2
Power (Watts) :
1W
Series :
HVW
Packaging :
Bulk
Package / Case :
Datasheets
HVW1\222M00JLB
22MOhms, 1W, Carbon Film,