HTS09472202JKB19
Mfr.Part #
HTS09472202JKB19
Through Hole Resistors
Published :
Length :
47mm
Power Rating :
3W
Factory Lead Time :
111 Weeks
Diameter :
8.5mm
Resistance :
22kOhm
Tolerance :
5%
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Through Hole
Radiation Hardening :
No
Datasheets
HTS09472202JKB19
Vishay / Sfernice HTS09472202JKB19
Through Hole 22kOhm, Thick Film,