HTS05472705JPB19
Mfr.Part #
HTS05472705JPB19
Through Hole Resistors
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Temperature Coefficient :
150 ppm/°C
Diameter :
4.5mm
Radiation Hardening :
No
Power Rating :
1.5W
Length :
47mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Tolerance :
5%
Resistance :
27mOhm
Datasheets
HTS05472705JPB19
Vishay / Sfernice HTS05472705JPB19
Through Hole 27MOhm, Thick Film,