HTS05471001KPB19
Mfr.Part #
HTS05471001KPB19
Power Rating :
1.5W
Diameter :
4.5mm
Length :
47mm
Temperature Coefficient :
150 ppm/°C
Radiation Hardening :
No
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Tolerance :
10%
Resistance :
1kOhm
Datasheets
HTS05471001KPB19
Vishay / Sfernice HTS05471001KPB19
Through Hole 1kOhm, Thick Film,