HTS05231006JKB19
Mfr.Part #
HTS05231006JKB19
Through Hole Resistors
Radiation Hardening :
No
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Through Hole
Military Standard :
Not
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Termination :
Axial
Length :
23mm
Power Rating :
1W
Diameter :
4.5mm
Tolerance :
5%
Resistance :
100MOhm
Datasheets
HTS05231006JKB19
Vishay / Sfernice HTS05231006JKB19
Through Hole 100MOhm, Thick Film,