HTS00685105JPB15
Mfr.Part #
HTS00685105JPB15
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Resistance :
51mOhm
Diameter :
3.5mm
Length :
14mm
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Tolerance :
5%
ROHS3 Compliant
Power Rating :
1W
Temperature Coefficient :
150 ppm/°C
Datasheets
HTS00685105JPB15
Vishay / Sfernice HTS00685105JPB15
Through Hole 51MOhm, Thick Film,