HTS00685005FPA20
Mfr.Part #
HTS00685005FPA20
Through Hole Resistors
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Temperature Coefficient :
150 ppm/°C
Tolerance :
1%
Packaging :
Tape and Box (TB)
Resistance :
50mOhm
Factory Lead Time :
111 Weeks
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Radiation Hardening :
No
Power Rating :
1W
Length :
14mm
Diameter :
3.5mm
Published :
Datasheets
HTS00685005FPA20
Vishay / Sfernice HTS00685005FPA20
Through Hole 50MOhm, Thick Film,