HTS00632703JKB17
Mfr.Part #
HTS00632703JKB17
Tolerance :
5%
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Diameter :
2.2mm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Length :
8.5mm
Resistance :
270kOhm
Datasheets
HTS00632703JKB17
Vishay / Sfernice HTS00632703JKB17
Through Hole 270kOhm, Thick Film,