HTS00632204GKB17
Mfr.Part #
HTS00632204GKB17
Tolerance :
2%
Diameter :
2.2mm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Length :
8.5mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Resistance :
2.2MOhm
Package / Case :
Conformal
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Datasheets
HTS00632204GKB17
Vishay / Sfernice HTS00632204GKB17
Through Hole 2.2MOhm, Thick Film,