HTS00632106JKB17
Mfr.Part #
HTS00632106JKB17
Through Hole Resistors
Radiation Hardening :
No
Tolerance :
5%
Diameter :
2.2mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Resistance :
210mOhm
Length :
8.5mm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Datasheets
HTS00632106JKB17
Vishay / Sfernice HTS00632106JKB17
Through Hole 210MOhm, Thick Film,