HTS00631004KKB17
Mfr.Part #
HTS00631004KKB17
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Diameter :
2.2mm
Resistance :
1MOhm
Length :
8.5mm
Tolerance :
10%
Datasheets
HTS00631004KKB17
Vishay / Sfernice HTS00631004KKB17
Through Hole 1MOhm, Thick Film,