HTS00631003KKB17
Mfr.Part #
HTS00631003KKB17
Length :
8.5mm
Resistance :
100kOhm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Tolerance :
10%
Diameter :
2.2mm
Datasheets
HTS00631003KKB17
Vishay / Sfernice HTS00631003KKB17
Through Hole 100kOhm, Thick Film,