HTS00585494FPB17
Mfr.Part #
HTS00585494FPB17
Length :
7mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Military Standard :
Not
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Resistance :
5.49MOhm
Tolerance :
1%
Composition :
Thick Film
Termination :
Axial
Diameter :
1.6mm
Temperature Coefficient :
150 ppm/°C
Datasheets
HTS00585494FPB17
Vishay / Sfernice HTS00585494FPB17
Through Hole 5.49MOhm, Thick Film,