HTS00582205JKB17
Mfr.Part #
HTS00582205JKB17
Through Hole Resistors
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Diameter :
1.6mm
Length :
7mm
Resistance :
22mOhm
Tolerance :
5%
Thick Film
Radiation Hardening :
No
Datasheets
HTS00582205JKB17
Vishay / Sfernice HTS00582205JKB17
Through Hole 22MOhm, Thick Film,