HHV1WSJT-73-7M5Y
Mfr.Part #
HHV1WSJT-73-7M5Y
Description
RES 7.5M OHM 5% 1W AXIAL
Power (Watts) :
1W
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Resistance :
7.5mOhm
Tolerance :
±5%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
Datasheets
HHV1WSJT-73-7M5Y
YAGEO HHV1WSJT-73-7M5Y
7.5MOhm, 1W, Metal Film,