HHV1WSJT-52-3M3
Mfr.Part #
HHV1WSJT-52-3M3
Description
RES 3.3M OHM 5% 1W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
3.3MOhms
Supplier Device Package :
Tolerance :
±5%
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Size / Dimension :
0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
Power (Watts) :
1W
Datasheets
HHV1WSJT-52-3M3
YAGEO HHV1WSJT-52-3M3
3.3MOhms, 1W, Metal Film,