HHV1WSFT-73-5M11
Mfr.Part #
HHV1WSFT-73-5M11
Description
RES 5.11M OHM 1% 1W AXIAL
Packaging :
Tape and Box (TB)
Power (Watts) :
1W
Resistance :
5.11MOhms
Tolerance :
±1%
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
Supplier Device Package :
Datasheets
HHV1WSFT-73-5M11
YAGEO HHV1WSFT-73-5M11
5.11MOhms, 1W, Metal Film,