HHV-50FR-52-45M3
Mfr.Part #
HHV-50FR-52-45M3
Description
RES 45.3M OHM 1% 1/2W AXIAL
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Resistance :
45.3mOhm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
HHV-50FR-52-45M3
YAGEO HHV-50FR-52-45M3
45.3MOhm, 0.5W 1/2W, Metal Film,