HHV-50FB-52-8M45
Mfr.Part #
HHV-50FB-52-8M45
Description
RES 8.45M OHM 1% 1/2W AXIAL
Resistance :
8.45MOhm
Tolerance :
±1%
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Packaging :
Bulk
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
HHV-50FB-52-8M45
YAGEO HHV-50FB-52-8M45
8.45MOhm, 0.5W 1/2W, Metal Film,