HHV-25FT-52-1M02
Mfr.Part #
HHV-25FT-52-1M02
Description
RES 1.02M OHM 1% 1/4W AXIAL
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
Packaging :
Tape and Box (TB)
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Factory Lead Time :
16 Weeks
Tolerance :
±1%
Resistance :
1.02MOhm
Datasheets
HHV-25FT-52-1M02
YAGEO HHV-25FT-52-1M02
1.02MOhm, 0.25W 1/4W, Metal Film,