HHV-25FB-52-12M4
Mfr.Part #
HHV-25FB-52-12M4
Description
RES 12.4M OHM 1% 1/4W AXIAL
Size / Dimension :
0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Packaging :
Bulk
Tolerance :
±1%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
12.4mOhm
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Datasheets
HHV-25FB-52-12M4
YAGEO HHV-25FB-52-12M4
12.4MOhm, 0.25W 1/4W, Metal Film,